Arabacıalanı Mahallesi 54. Cadde, Cadde 54 İş Merkezi No: 3/F D: 404 Serdivan / Sakarya

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda hakkimizda

Vadi Villa, genç bir marka olmasına karşın yıllanmış bir tecrübeye ve ticaret alanında büyük bir bilgi birikimine sahiptir. 1963 yılında Giresun, Alucra ilçesinde ticaret hayatına akaryakıt ve inşaat sektörüne yatırım yaparak giren şirketimiz, zaman içerisinde halkımıza ihtiyaç duyduğu pek çok alanda hizmet sundu.

Akaryakıt ve inşaat sektöründe sunmuş olduğu kaliteli hizmeti beyaz eşya sektörüne girerek taçlandıran şirketimiz, sonraki dönemlerde mobilya ve tarım makineleri ticaretine de girerek halkımızın artan ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasına katkı sağladı.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde kurumsal belleğine tecrübe ekleyen şirketimiz; İstanbul, Giresun, Gümüşhane ve ilçelerinde değerli halkımıza hak ettiği hizmeti götürdü. Tecrübesi ile halkımızın teveccühünü ve güvenini kazanan şirketimize, şirket içinde yetişen yeni neslin de katılması ile birlikte yeni faaliyet alanları belirlenmiştir.

Genç neslin enerjisi ve modern çağın gereksinimlerini sonuna kadar anlayan şirket politikalarımızı, yılların tecrübesi ile harmanlayarak Vadi Villa markası ile çelik konstrüksiyon inşaat sektörüne yenilikçi bir adım attık.

Misyonumuz

Vadi Villa markası olarak halkımızın konforlu ve güvenli barınma ihtiyacının, her koşulda, mevcut şartlara uyumlu bir şekilde karşılanabilmesi ana misyonumuzdur. Bununla birlikte modern çağın yenilikçi inşaat uygulamaları ve dayanıklı inşa malzemelerinin halkımızla diğer toplumlar ile eş zamanlı olarak buluşabilmesi, Vadi Villa markamıza yüklediğimiz esas görevlerdendir. Halkımızın her ortamdaki barınma ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak için varız.

 

Vizyonumuz

Vadi Villa markası, her daim gelişmeyi, sahip olduğu standartları sürekli güncellemeyi, her zaman en iyi ve en yeniyi müşterileri ile buluşturarak marka güvenilirliğini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu doğrultuda çalışır. Kalite ve doğru hizmette devamlılık esası ile hareket eden Vadi Villa, sahip olduğu değerler ile vizyonunu besler ve sürekli kendini güncel tutar. Vadi Villa markasını ayakta tutan sahip olduğu ve asla taviz vermediği değerleridir.

Değerlerimiz

Verimlilik
Vadi Villa, piyasaya sunduğu her ürünün azami verimi sağlaması için tüm imkanlarını kullanır.

Müşteri Memnuniyeti
Veli-i nimet olan müşterilerimizin, ürünlerimizden beklediklerinin tamamını alabilmesi, hatta fazlasını da elde edebilmesi marka değerlerimizdendir.

Yenilikçilik
Asla zamanın ve teknolojinin getirdiklerini görmezden gelmeden, her daim genç bir marka olarak kalabilmek için yenilikçi ve araştırmacı olmak, önemli değerlerimizin başında gelir.

Dürüstlük ve Diğer Ahlaki Değerlere Bağlılık
Sadece müşterilerimiz ile ilişkilerimizde değil gerek şirket olarak, gerek şirket çalışanları olarak tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve ahlaki değerlere bağlılığı benimsedik.

İnsan Kaynağına Saygı
Şirketimizin belirlediği hedefe emin adımlarla ilerleyebilmesi için emek sarf eden tüm çalışanlara saygı esastır. Bununla birlikte şirket çalışanlarının, marka değerine yakışır kalitede olması için azami hassasiyet gösterilir.

 

Kalite Politikamız

Vadi Villa, misyon ve vizyonunun işaret ettiği doğrultuda ilerleyerek tüm güncel imkanları kullanır, kaliteli ve güvenilir ürünler sunar. Sunduğu ürünler ile güvenli yuvaların inşasına hizmet eder.

  • Vadi Villa, tüm üretim ve inşa süreçlerinde aynı kalitenin olması için tüm gereklilikleri sağlar.
  • Kalitenin bireysel çabalarla ile mümkün olmadığını bilerek tüm çalışanlar ile birlikte toplam kaliteye ulaşmak için doğru yaklaşımlar belirleriz.
  • Kalitenin sürekli artırılabilir olduğunun bilinci ile sürekli yenilikçi adımları takip ediyor, ülkemiz şartlarına uygun olanlarını üretim süreçlerimize dahil ederek kalitemizi uluslararası seviyeye çıkarıyoruz.
  • Eğitim ve öğretimi şirketimizin sürekli ihtiyacı olarak görüyoruz.
  • İş güvenliği ve çevre bilincini sürekli canlı tutuyoruz.

Vadi Villa - Kalitenin Tam Adı
Vadi Villa Çelik Konut Sistemleri olarak hayallerinize önem veriyoruz, firmamızdan randevu alarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Vadi Villa Çelik Konut Sistemleri Ürünlerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: