Arabacıalanı Mahallesi 54. Cadde, Cadde 54 İş Merkezi No: 3/F D: 404 Serdivan / Sakarya
Premium
VVM10-650-21, 65m² 2+1
UYGULAMA PAKETLERİ

STANDARD STANDARD PLUS PREMIUM

 

Ürün Görselleri

Tek Katlı Çelik Villa

Dikey mimariden kaçınan, hatta birden fazla kat çıkılmasına sıcak bakmayanlar için modern mimari tek katlı çelik villa, mükemmel bir çözümdür. Sadece müstakil ev özlemi duyanlar için değil, aynı zamanda sağlamlık, konfor ve estetik arayışında olanlar için de tek katlı çelik evler mükemmel bir alternatif. Vadi Villa garantisi ile gerekli tüm hesaplamalar yapılarak projesi çizilen ve uygulaması yapılan tek katlı çelik villa yalnızca barınma ihtiyacınızın karşılanması için inşa edilmiyor. Ana taşıyıcılarının tamamı hafif galvaniz paslanmaz çelikten imal edilen bu yapılar ile modern bir yuvaya çok kısa bir sürede kavuşabilmeniz mümkün. Uzun ömürlü çelik yapılar, size hayal ettiğinizden çok daha fazlasını sunuyor.

Neden Tek Katlı Çelik Villa?

Tek katlı binalar genellikle çok katlı binaların karmaşası ve keşmekeşinden yorulmuş, müstakil yuva arayışında olanların ilk tercihidir. Ailenize yeteceğini düşündüğünüz ebatta tek katlı bir evin inşası için uygun büyüklükte bir arsaya sahip olmanız, hayalinizi gerçekleştirmeniz için yeterli olur. Tek katlı çelik binalar, kalabalıktan uzaklaşmak istediğinizde sizin için mükemmel bir alternatif olur. Bir bahçe içerisine inşa edeceğiniz tek katlı çelik eviniz yeni ve konforlu bir dünyanın kapısını aralayabilir. Aynı zamanda sahip olduğu sağlam yapı sayesinde güvenlik kaygılarınızı da bertaraf eder. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda inşa ettirebileceğiniz çelik tek katlı ev, sizi feraha kavuşturmanın yanı sıra çok büyük avantajlara da sahip.

Tek Katlı Çelik Villa Avantajları Neler?

• Tek katlı çelik villa, gerek projelendirme gerekse inşa aşamasında sahip olduğu kolaylıklar sayesinde size pek çok avantaj sunar.
Çelik evlerdeki ana taşıyıcı sistem, galvaniz hafif paslanmaz çelikten imal edildiği için çok daha güvenilir ve sağlamdır.
• İnşası esnasında kullanılan malzemeler çevre dostudur. Kullanılan malzemelerin pek çoğu geri dönüşüm özelliğine sahiptir.
• Vadi Villa kalitesi ile üretilen tek katlı çelik villalar da güncel tasarımlar ve modern teknolojilerden istifade edilir.
• Hem proje çizimi hem de kurulumu, diğer inşa süreçlerinden daha kısadır. Size zaman kazandırmasının yanı sıra kısa sürede yeni bir yuva sahibi olmanızı da sağlar.
Tek katlı çelik villa sadece iç taşıyıcı yapısı ile değil, aynı zamanda sahip olduğu duvar detayları ile size çok farklı bir ev deneyimi sunar. Dış cephe kaplaması ve iç duvar malzemeleri ile bildiklerinizin çok ötesinde bir yalıtım sayesinde sıcacık yuvalar kuruyoruz.
• Demode, kolay aşınan, zamanın örselemesi ile mücadele edemeyen yapı malzemeleri yerine çok daha uzun ömürlü ve sağlam malzemelerle inşa ettiğimiz tek katlı çelik villalar, size evinizin keyfini çok uzun zamanlar çıkarma şansı sunar.
• Yerinde kurulum ile uygulama süresi kısalır.
• Tüm avantajlarının yanı sıra oldukça ekonomiktir.
• Estetiktir ve sahip olduğu modern tasarım ile gözleri okşar.

Elbette tüm bu avantajlara tastamam sahip olabilmek için nereden hizmet aldığınız son derece önemli. Vadi Villa markası olarak, profesyonel ekibimiz ile tek katlı çelik villa taleplerinizi en kısa sürede değerlendiriyor, projelendiriyor ve uyguluyoruz. Çelik yapıların sağlamlığına markamızın sağlamlığını da ekliyor, geleceğin konforunu şimdiden sizlere armağan ediyoruz. Modern mimari tek katlı çelik villa ve diğer tüm estetik, konforlu, güvenilir, sağlam ve kaliteli yapı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize dilediğiniz an çekinmeden ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: